Garanti Koşulları

  • Elektronik Satış Mağazamızda satılan tüm ürünler 2 yıl ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir veya değişim işlemleri garanti veren firma veya yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan bulacağınız size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında ürününüzün tamirini veya değişimini yaptırabilirsiniz. Bu konuda ithalatçı veya imalatçı firmaların yetkili servislerinin raporları geçerlidir. Kullanım hatasından meydana gelen arızalar garanti kapsamı dışındadır.Şirketimize gönderdiğiniz ürünler tarafımızdan da yetkili servislere gönderilmekte ve sonuç beklenmektedir. Ayrıca, Yetkili Servis ile problem yaşadığınızda bize başvurabilirsiniz.
  • Bazı yetkili servisler kargo ile de ürün kabul edebilmekte ya da doğrudan sizden ürünü aldırtabilmektedirler. Lütfen bu yönde hizmetleri olup olmadığını sorunuz. Standart tamirat işlemlerinde kargo alıcıya aittir.
  • Seri numarası olan ürünlerde yetkili servisler ürünün seri numarasından garanti kapsamını kolaylıkla bulabilmekte ve onarım işlemlerine başlayabilmektedir.